Wszystko o lewatywie

Można wyśmiewać wielowiekową kurację oczyszczającą, jaką jest lewatywa. Można również przedstawiać teoretyczne efekty zabiegu. Jednak są one niczym w porównaniu do realnych opinii zwykłych ludzi, którzy postanowili sprawdzić zabieg na własnej skórze. O tym będzie poniższy artykuł.

Oprócz opinii lekarzy – naturoterapeutów, recenzji użytkowników e-booka „Uzdrawiająca lewatywa”, dochodzą także nieco dokładniejsze opisy efektów znalezione w literaturze. Przedstawione opinie stanowią niewielką część wypowiedzi, zawartych w publikacjach lekarzy i naturoterapeutów z całego świata. Ze względu na ograniczenia w prawie do cytatu, nie przytaczałem wszystkich znalezionych tekstów.

1. „Oczyszczanie organizmu” – Giennadij Małachow

OPINIA 1. W ciągu pól roku uwolniłam się od licznych chorób, takich jak: zakażenia bakteryjne, zapalenie jelita grubego (od dzieciństwa cierpiałam na zaparcia, jelito grube nie pracowało prawidłowo), zapalenie pęcherzyka żółciowego, nieżyt żołądka z brakiem kwaśności, włókniaki, macicy i inne. Oczyszczałam jelito grube uryną i moczogonem, oczyszczałam wątrobę, przepłukiwałam i robiłam tampony, starając się stosować żywienie bez łączenia produktów. Pojawiła się siła życiowa i energia, uwolniłam się od zmęczenia…

OPINIA 2. Zaczęłam od oczyszczenia jelita grubego, wcześniej wykonałam 5 razy rozluźnienie, następnie posmarowałam ciało oliwą. Wychodził śluz, polipy, duża ilość kamieni kałowych, kawałki przypominające skórkę kiełbasy, piasek, paski. To było 5 oczyszczeń jelita grubego uryną. Ostatnie czyszczenie usunęło niezwykłe kamienie w kolorze ciała, różnego kształtu, w dużej ilości. Płaskie kamienie od małych do 3 cm grubości 1,5 cm. I co to jest takiego, ani chirurdzy, ani terapeuci nie wiedzieli – stwierdzili, że to jest niestrawiony pokarm

OPINIA 3. Pierwsze, co było dla mnie dostępne – to oczyszczanie jelita grubego. wiele z tych rzeczy opisanych i ja miałam – kamienie kałowe, białą długą taśmę i bardzo dużo śluzu. Ale zaparcia nie mijają (trzeba oczyścić pole energetyczne), a zaczęły wychodzić nieczystości podobne do kolców róży i dużo cienkich pałeczek podzielonych na części, różnej długości. To wszystko opisuje Pan w swoich książkach. Ale ze mną dzieje się coś strasznego. Boję się, że zacznę histeryzować, albo oszaleję. To, co zobaczyłam po kolejnym oczyszczeniu, to już była histeria. Zaczęłam bać się wszystkiego, bałam się jeść i spać. Zaczęły wychodzić wąsy. Zapewniam Pana, ze igieł sosnowych nie jadłam. A te wąsy są tak podobne do sosnowych igieł, parami złączone różnej wielkości, bywają też pojedyncze. Jasnego koloru i inne. Jeszcze wyszły jakby strzępy, duże jak dłoń. Wyglądają jak szyfon, z dwiema nitkami na całej długości w trzech rzędach. To wszystko wyszło za jednym razem. Jeszcze bardzo dużo piasku, białego, czystego drobnego jak sól. I kolce. Kolo odbytu coś się poruszało dość mocno, zbijało w grudkę i przesuwało. Teraz mniej. Dwa miesiące piję środkową urynę i po 2 godzinach nalewkę z czosnku. Już 4 miesiące po 14 kropli. A w 1995 roku po oczyszczaniu jelita grubego wyszły dwa strzępy podobne do naczynia krwionośnego dużego zwierzęcia. Leżą w spirytusie. Mam 65 lat.

OPINIA 4.  Oczyściłem jelito grube lewatywami, następnie wykonałem mikrowlewki z uryną odparowaną do 1/4. Wyszło 11 polipów podobnych do guzików o żebrowatej powierzchni i jeden polip o długości 7 cm i 1,5 szerokości, podobny do grzebienia. Dużo śluzu. Mocz piłem co rano po 1 razie. Po tym byłem praktycznie zdrowy, pracowałem fizycznie, dźwigałem ciężary.

OPINIA 5.  Oczyściłam jelito grube, muszlę klozetową mam taką, że nic się w niej nie zatrzymuje, od razu spływa i prawdę mówiąc boję się oglądać. Ale pozbyłam się zaparć i teraz stolec mam lekki, kilka razy dziennie.

OPINIA 6.  Zaczęłam stosować oczyszczanie z odparowanej do 1/4 uryny, stosuję już czwarty dzień, bólów nie ma, mogę siedzieć, wszystko robić, równocześnie piję mocz, między godziną 3 a 4. Żywienie bez łączenia produktów. Wychodzi przede wszystkim śluz i wczoraj wyszło coś w rodzaju robaka z dwoma ogonami 10 cm długości.

2. „Metody oczyszczania i regeneracji organizmu” – Olga Jelisejeva

OPINIA 7. Pragnę podzielić się moją radością. Mam 65 lat i przyjechałam do Pani z rozpoznaniem – gruczolak gruczołu krokowego w stadium 3-4. Z tego powodu miałem skierowanie na operację. Czułem się okropnie: osłabiony, szum w uszach, zawroty głowy, bóle w okolicy kręgosłupa. Miesiąc po oczyszczeniu organizmu, pogłębionym cyklu oczyszczania ryżem i mikrolewatyw, gruczoł krokowy zmniejszył się o 1/3, a po pół roku zmniejszył się o połowę. Teraz na nic się nie skarżę, przerost prostaty zmniejszył się do stadium 1 i operacja przestała być konieczna”.

3. „Oczyszczanie organizmu – według kuracji F.X. Mayra” – Erich Rauch

PRZYPADEK 8. Lekarka, 28 lat, stadium zwiotczenia skóry, po porodzie zapadła na chorobę dróg żółciowych. Mimo sześciomiesięcznego leczenia przez znanych lekarzy nie nastąpiła poprawa; stale utrzymują się bóle, niezdolność do pracy, 15 kg utraty wagi, całkowita degradacja stanu zdrowia. W przypływie zwątpienia chwyciła się ostatniej szansy i pod nadzorem ucznia dr. Mayra poddała się intensywnej kuracji oczyszczania jelit. Po 5 tygodniach całkowicie pozbyła się dolegliwości i zyskała zapał do pracy, a także przybrała na wadze. Stadium zwiotczenia skóry przeszło w stadium pęcznienia. Sprawność pacjentki stała się zadziwiająca.

4. „Terapia doktora Gersona” – Charlotte Gerson, Beata Bishop.

Wyjaśnienie: kuracja Gersona polega na leczeniu i profilaktyce chorób uznawanych za nieuleczalne i cywilizacyjne, metodami takimi jak zdrowe odżywianie, lewatywa.

PRZYPADEK 9. Wyleczenie raka jelita grubego z przerzutami do wątroby:

C. T. miał 58 lat, kiedy zauważył krwawienie z odbytu. Leczenie, które mu zalecono na podejrzewane hemoroidy, okazało się nieskuteczne, został więc wysłany do Shand Hospital w Gainesville w stanie Floryda, żeby przeprowadzić kompleksowe badania i postawić diagnozę. W rezultacie zdiagnozowano nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami w całym ciele. Lekarze w szpitalu oznajmili choremu, że z uwagi na stopień zaawansowania choroby i przerzuty, chemioterapia jest bezużyteczna, a pacjent ma przed sobą trzy do sześciu miesięcy życia. C. T. rozpoczął terapię Gersona, nie stosował w tym czasie żadnych innych kuracji, a po dwóch latach był całkowicie zdrowy. 25 lat później, w wieku lat 81, pozostaje wciąż w dobrym zdrowiu i wiedzie aktywne życie.

PRZYPADEK 10. W 1992 roku Y. H., profesor medycyny z Japonii, zaczął mieć problemy z oddawaniem stolca. Po badaniach, zabiegu chirurgicznym połączonym z biopsją wątroby, okazało się, że to rak jelita grubego z przerzutami do wątroby. Profesor Y. H. zgodził się na cztery łagodne sesje chemioterapii, ale spowodowały one jedynie powiększenie guza. Wtedy pacjent odmówił dalszych zabiegów i rozpoczął terapię dra Gersona, podążając za wskazówkami zawartymi w książce dra Gersona. Czternaście lat później jest człowiekiem w pełni zdrowym, ze zdrową wątrobą, leczącym skutecznie tą samą metodą wielu pacjentów. Opisał swoje doświadczenia w książce i przeszkolił kilku kolegów po fachu w prowadzeniu Terapii Gersona. Na dzień dzisiejszy, leczy jednocześnie przy zastosowaniu metody Gersona, do 500 przypadków nowotworów złośliwych, które odpowiadają pozytywnie na protokół terapii.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *