INFORMACJE
PRZYRZĄDY


Pomoc

Jak mogę zakupić i zapłacić?

Wszystkie opracowania można zakupić przez internet.

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ TUTAJ,  WYBIERZ METODĘ PŁATNOŚCI  i  KLIKNIJ przycisk "Kup teraz!". Zostaniesz przekierowany na następną stronę.

Gdzie i jak zapłacić:

a) przez internet - przelewem. Kliknij przycisk „Dokonaj płatności”, a przejdziesz na stronę Twojego banku.

b) przez internet - kartą kredytową. Kliknij przycisk „Dokonaj płatności”, a przejdziesz na stronę operatora Twojej karty kredytowej.

c) osobiście - wpłata w banku, na Poczcie lub w Żabce.
    Bank PKO (szybki czas zaksięgowania pieniędzy na koncie).
    Odradzam wpłaty na Poczcie (bardzo powolny czas zaksięgowania).

Jeśli płacisz osobiście, złóż zamówienie jak powyżej, ale zapłać używając blankietu. Blankiet jest generowany automatycznie dla każdego zamówienia. Poniżej przykładowy:

Ile to kosztuje?

E-book oraz film kosztują 37zł, a 3 poradniki otrzymujesz bezpłatnie. Gratisy nie mają wpływu na cenę.

Kiedy dostanę zakupione materiały?

Jeśli zapłaciłeś przelewem internetowym, wówczas otrzymasz wszystko pocztą e-mailową w ciągu 5-10 minut. Jeżeli dokonałeś wpłaty w banku lub na poczcie, będzies musiał poczekać od dwóch do kilku dni na ich zaksięgowanie. Zdaję sobie sprawę, iż zdrowie nie może czekać, dlatego w takich wypadkach proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty. Produkty prześlę bezzwłocznie.

Błąd podczas otwierania pliku...

Jeżeli próbujesz otworzyć plik PDF i pojawia się błąd, to prawdopodobnie wpisujesz niepoprawne hasło, lub używasz nieaktualnej wersji oprogramowania. Programem Adobe Reader 10 uda się otworzyć zakupione materiały.

Materiały nie dotarły...

Jeśli tak się zdarzyło, powiadom mnie o tym TUTAJ. Przepraszam za ewentualne utrudnienia - błędy w działaniu systemu wysyłki.

Jak się z wami skontaktować?

Zadaj pytanie formularzem. Kto pyta nie błądzi :-)