INFORMACJE
PRZYRZĄDY


Czy można żyć 150 lat? dr Michał Tombak

Z zażenowaniem patrzę, jak coraz więcej kobiet i mężczyzn szuka recepty na odmłodzenie i lekarstwa na każdą chorobę. Ludzie na całym świecie wydają miliony dolarów na „cudowne” diety odchudzające, „doskonałe” preparaty przeciwzmarszczkowe, kremy na dzień, na noc, do rąk, pod oczy, witaminy w proszku i całą masę innych chemikaliów. Łudzą się, że te wszystkie środki, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiążą ich wszystkie problemy. Tymczasem zdrowia nie da się kupić i nikt nie zadba o nie lepiej, niż Ty sam.

Nie znając przyczyn starzenia się i kłopotów zdrowotnych, ludzie walczą z objawami do końca życia i nie wiedzą, że rozwiązanie ich problemów leży bardzo blisko.


Każda choroba ma swoją przyczynę, której nie zlikwiduje żadne lekarstwo - Hipokrates
Ludzie nie umierają, oni zabijają sami siebie - Seneka


I wiesz co? To były słowa ponadczasowe. Mówili to kilka tysiecy lat temu i mieli cholerną rację, bo po dziś dzień człowiek niszczy własny organizm i nie widzi w tym błędnego koła.

Ale czy w ogóle da się dożyć 150 lat?

TAK. Jak udowadnia profesor, człowiek jest w stanie fizycznie przeżyć tak długiego wieku nie cierpiąc na żadne choroby. W swojej książce podaje też konkretne przykłady ludzi, którym się to udało.

PRZYKŁAD 1 - cytat z książki: Jekuci, naród z północy Rosji, mają średnią długość życia ponad 100 lat. Nie posiadają wodociągów, ani studni, spożywają niewielką ilość warzyw i owoców, odżywiają się skromnie i właściwie wcale nie chorują. Jaka jest tajemnica ich długowieczności ? Przez wiele wieków Jekuci korzystali z wody, tnąc lód na płyty. Co zostało stopione przez słońce, to pili.

PRZYKŁAD 2 - cytat z książki „Tajemnice zdrowia plemienia Hunzów” Renee Taylor. Michał Tombak także wspomina o tym niezwykłym narodzie. Nagle poczułam, że ktoś na mnie patrzy. Był to mój przyjaciel, młody - w wieku lat 145. Nie mówił ani słowa po angielsku, ale miał szczęśliwy uśmiech... W Hunzie nie ma lekarzy z wyjątkiem przygodnych cudzoziemców, ludzi, którzy przyjeżdżają, aby podziwiać naszą fenomenalną odporność na pospolite choroby... Nie znane są tu choroby nowoczesnej cywilizacji, włącznie z rakiem... W grze mieli stanąć do walki młodzi mężczyźni z doliny (od szesnastu do pięćdziesięciu lat) przeciwko starszym (wszyscy powyżej siedemdziesięciu lat). W drużynie starszych był m.in. mężczyzna mający sto dwadzieścia pięć lat!

Najlepsze w sposobie odżywiania wg tego poradnika jest to, że nie musisz całkowicie odmawiać sobie przyjemności jedzenia. Doktor zaleca wygospodarowanie 2 dni w tygodniu, w których wręcz zalecany jest „dzień brzuszka” - jesz i pijesz co lubisz.

Naukowe dowody prawdy

Naukowo stwierdzono, że racjonalnie odżywiając się możemy przedłużyć własne życie o 10-20 lat, a prawidłowo oddychając o nawet 30-40!

Dowiedziono też, że 70% zdrowia człowieka uzależnione jest od jego trybu życia, 15% zdrowia człowiek dziedziczy od rodziców, a tylko 15% mogą przywrócić lekarze!

Jaka tajemnica tkwi w tej książce?

To żadna tajemnica, to tylko prawdy dawno zapomniane przez współczesnego człowieka.

Autor książki - Michał Tombak stworzył całościowy system dbania o własne zdrowie. Nie ma tutaj cudownych diet, są tylko proste przepisy na jego pielęgnowanie i ratowanie. Nie znajdziesz tu Czytelniku rygorystycznych przepisów liczenia kalorii, lecz proste i oczywiste, zgodne z naturą zasady odżywiania. Autor wyraźnie zaznacza, że zdrowie jest ściśle związane z tym, Czytelniku, co jemy, z tym, jak oddychamy, jak dbamy o nasze ciało i psychikę, a nie tylko z odpowiednim jedzeniem, jak twierdzi wielu twórców cudownych diet. W trakcie pracy nad książką byliśmy mile zaskoczeni skromnością Autora. Nie lubi on opowiadać ani o swoich sukcesach, ani jak je osiągnął. Jest głęboko przekonany, że o wartościach jego systemu zdrowotnego opowiedzą najlepiej ludzie, którzy z niego korzystają.

Autor książki o sobie:

Kiedy mnie pytają, dlaczego nie lubię opowiadać o swoich sukcesach, mam jedną odpowiedź: Chwalić siebie nie jest sztuką, najważniejsze jest to, jak ciebie oceniają ludzie. Tylko oni mogą prawdziwie opowiedzieć o swoich doświadczeniach i zmianach zdrowotnych. Jeżeli to, o czym piszą, nie dawałoby efektów, ludzie nie kupowaliby moich książek. A już od pięciu lat we wszystkich rankingach moje książki są w czołówce najlepiej sprzedających się. Coraz więcej ludzi rozumie moją filozofię zdrowia. Uwierzyli w moje metody, przekonali się na własnym organizmie, że można zmienić stan swojego zdrowia prostymi, ale bardzo skutecznymi metodami. O swoich sukcesach zdrowotnych opowiadają swoim bliskim i znajomym, i tak rozwija się łańcuszek zwolenników i miłośników naturalnych metod leczenia. Moja rola polega tylko na tym, że w prosty i dobitny sposób uświadamiam ludziom, iż nikt nie może być mądrzejszy od natury.

Podsumowanie

Najciekawszy wniosek z tej książki zawiera się w znanej myśli: zdrowie jest w naszych rękach. Co więcej książka Autora umożliwia samodzielne, nieinwazyjne leczenie w domu, z wykorzystaniem naturalnych, łatwo dostępnych składników, bez tak charakterystycznego dzisiaj arsenału chemicznego. Niezwykłe, często szokujące, choć jednocześnie niebywale skuteczne są przepisy Michała Tombaka na oczyszczanie organizmu. Opierają się one na tysiącletnich tradycjach naturalnej medycyny Wschodu i Zachodu. Są elementem pomijanym przez nowoczesną medycynę.

31,97zł

Kup teraz!
Po kliknięciu, zostaniesz przekierowany na następną stronę →
Czy można żyć 150 lat? dr Michał TombakCzy można żyć 150 lat? dr Michał Tombak