INFORMACJE
PRZYRZĄDY


Zdrowie dzięki myślom

Niektórzy mówią, że jeśli chcesz być milionerem, musisz najpierw myśleć, wyglądać i czuć się jak milioner, a osiągniesz wymarzoną fortunę. Dlaczego to w faktycznie działa? Okazuje się, że wszystko, co nas spotyka w życiu, zależy od naszych myśli i emocji, lub było nam przeznaczone. Tak samo jest ze zdrowiem.

W latach 1992-1995 przeprowadzono badania naukowe. W zlewce szklanej wyizolowano DNA, a następnie poddano je działaniu silnej formy uczucia - emocji koherentnej. Można ją wywołać, dzięki pozytywnym emocjom, uspokojeniu umysłu, przeniesieniu świadomości do okolic serca.

Wyniki były jednogłośne: ludzka emocja zmieniła kształt DNA! Ze zlewką z DNA nic fizycznie nie robiono, oprócz wywołania określonego stanu emocjonalnego przez ochotników.

Twoje myśli wpływają na wszystkie komórki twojego ciała. „Biologia przekonań” jest przełomową pracą w dziedzinie nowej biologii. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego — to sygnały ze środowiska (z zewnątrz) komórki kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochodzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli. Ta niosąca głęboką nadzieję synteza najnowszych i najlepszych badań w dziedzinach cytologii i fizyki kwantowej została uznana jako główny przełom uświadamiający nam, że nasze ciała mogą się zmieniać wraz z przekształcaniem naszych myśli, co ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Dzisiejszy "konwencjonalny" naukowiec straciłby głos, gdyby był świadkiem ekspresowego leczenia w jednej z chińskich klinik. Lekarze (co widać na załączonym filmie) w ciągu 3 minut usunęli z organizmu pacjenta komórki nowotworowe. Posłużyli się własnymi uczuciami, wtórując jednocześnie słowa "już dokonane".

Wiele innych informacji o własnych możliwościach znajdziesz w książce "Boska matryca" Gregga Bradena, oraz filmu:

Ciekawostki o organizmie człowieka
Nie twierdzę jednak, że możemy od dziś jeść w fast-foodach, nie ruszać się i "mieć w nosie" własne zdrowie. Profilaktyka powinna służyć równomiernie z uzdrawiającymi myślami, uczuciami itp.